Торт «Чорний принц» на кефірі

Торт «Чорний принц» на кефірі – подарунок ласуні! Варіанти торта «Чорний принц» на кефірі з різними наповнювачами

Торт «Чорний принц» на кефірі

Домашній торт «Чорний принц» на кефірі справжня знахідка не тільки для ласунів. Гармонійне поєднання шоколадного бісквіту з ніжним кремом притаманне йому повною мірою. Бісквіти з тіста на кисломолочному продукті готуються досить просто і завжди виходять повітряними. Десерт приваблює простотою приготування, особливим смаком і ніжністю.

Торт «Чорний принц» на кефірі – загальні принципи приготування

• Бісквітні коржі для торта готують на основі нежирного кефіру. Найчастіше випікають один корж, який після охолодження розрізають по товщині на два чи три тонких коржа. Все залежить від висоти випеченого бісквіта. Можна тісто розділити на частини або випекти окремі коржі.

• Торт «Чорний принц» готується тільки з шоколадних тістечок. Щоб домогтися необхідного ефекту, в тісто вмішують порошок какао. Воно обов’язково має бути темним, з насиченим ароматом. Якщо використовувати швидкорозчинне какао з додаванням цукру, бісквіти будуть мати тьмяний колір і бажаний шоколадний смак буде недостатньо виражений.

• Для промазування коржів використовуються різні види крему. В залежності від рецептури, кремова маса може доповнюватися горіхами, порошком какао, свіжими або замороженими ягодами, стружкою шоколаду або м’якоті кокоса.

• Торт «Чорний принц» може покриватися основним кремом або шоколадною глазур’ю. Для оформлення найчастіше використовується подрібнений на тертці шоколад, який можна поєднувати з мелкорублеными горіхами або кокосовою стружкою.