Желейний торт з випічкою

Желейний торт з випічкою – освіжаючий смак! Варіанти желейних тортів з випічкою і різними верствами

Желейний торт з випічкою

Хто сказав, що потрібно випікати торти? Ні, в принципі все вірно – якусь частину шарів складемо з бісквітних коржів, а вони без духовки не вийдуть. А інші приготуємо усіма можливими способами – з домашнього сиру, желатину, фруктів і ягід. Що вийде? Звичайно ж, торт, самий справжній, дарма, що половину готування будемо його не розігрівати, а охолоджувати.

Желейні торти з випічкою – загальні принципи приготування

• Желейні торти, готуються з випічкою, формують шарами на самостійно випечених бісквітних коржах. Іноді бісквітні заготовки нарізають шматочками і змішують з основною желейної масою.

• Для формування таких десертів використовують форми, в яких випікали бісквіт або інші глибокі ємності відповідного розміру. Щоб торт легко витягувався, бажано вибрати роз’ємні форми.

• Основу желейних «коржів» можна приготувати з сметани, питного йогурту, сиру або вершків. Часто желейні торти доповнюють «коржами» з фруктового або ягідного покупного желе. Його розводять, згідно з вказівками на упаковці, половиною рекомендованого об’єму води. Особливий колорит десерту надають фрукти або ягоди, які заливають відповідним за смаком і кольором желе.

• Приготування желейних тортів копіткий і тривалий процес. Кожен новий шар нашаровується після того, як застигне попередній. Для прискорення процесу, що формується торт поміщають в холодильник.

• Для прикраси верх торта заливають тонким шаром фруктового або ягідного желе. Часто за нього акуратно розкладають шматочки консервованих або свіжих фруктів. Нерідко на поверхню готового торта з кондитерського мішечка відсаджують прикраси зі збитих вершків.