Мафіни з яблуками

Мафіни з яблуками – готуються швидко, з’їдаються моментально! Прості рецепти здобних та дієтичних мафінів з яблуками

Мафіни з яблуками

Мафіни – частування з тієї ж серії, що і канапе: немає б, зробити огроменный бутерброд, так навпаки – наробили безліч маленьких. Зате можна урізноманітнити начинку, а в нашому випадку – небудь тісто, або обмазку. Ну, уявіть собі: величезне блюдо кексиків і жодного схожого!

Мафіни з яблуками – загальні принципи приготування

• Мафіни випікають у невеликих формочках, які можуть бути виготовлені як з силікону, так і з металу. Часто для такої випічки використовують спеціально виготовлені фабричним способом форми з паперу. Перш ніж розподіляти тісто по формах, на їх стінки і дно, тонким шаром наносять рослинна олія, ємності з силікону такої підготовки не вимагають.

• Тісто для мафін з яблуками замішують на молоці або кисломолочних продуктах, таких як сметана, кефір і навіть сир. Його завжди розпушують фабричним розпушувачем. Особливість приготування тіста для мафін в тому, що його не можна довго розмішувати, а тим більше збивати. Випечені вироби повинні бути з великими порами, а довгий вимішування і збивання робить структуру дрібнопористою.

• Яблука можна в подрібненому вигляді додавати в тісто, так і в начинку. Для подрібнення фруктів може знадобитися терка з великими або дрібними осередками.

• Разом з яблуками можна покласти подрібнені горіхи, моркву, сухофрукти.

• Мафіни з яблуками – необов’язково здобна випічка, вони можуть бути дієтичними, якщо замість борошна використовувати вівсяні пластівці або додати її лише в невеликій кількості для зв’язки знежиреного сиру.