Заварне тісто для чебуреків

Заварне тісто для чебуреків – хрустке, пупырчатое, смачне! Рецепти заварного тіста для чебуреків на воді, молоці, з горілкою

Заварне тісто для чебуреків

Що може бути простіше прісного тіста? Досить змішати воду і борошно, посолити. Але такі чебуреки вийдуть гумовими і блідими. Про пупиришках, хрусткою оболонці і румяном кольорі залишиться тільки мріяти. Набагато смачніше виходить страва з заварного тіста.

До речі, готується воно нескладно, тут можна подивитися кращі рецепти.

Заварне тісто для чебуреків – загальні принципи приготування

Чебуречное тісто належить до виду прісне. Готується досить просто і не вимагає багато часу для відпочинку. Головне, перед ліпленням, потрібно дати йому полежати. Це додасть масі гладкість, м’якість, коржики не будуть стягуватися і їх можна легко розкачати. Але спочатку все ж потрібно замісити тісто.

Основні інгредієнти тесту:

1. Вода. Іноді використовується молоко, його суміш з молоком. Воду кип’ятять з маслом і сіллю. Або заварюють склянкою води борошно, а потім додають всі інші інгредієнти за рецептурою.

2. Борошно. В основному використовується пшеничне. Але зустрічаються рецепти з іншими видами. Наприклад, трохи нижче є тісто з вівсяним борошном, іноді додають висівки.

3. Яйця. Йдуть в тісто не завжди. Важливо пам’ятати, що від гарячої маси яйця заварюються, тому перед додаванням потрібно заварені тісто остудити.

4. Масло. Рослинна олія, вершкове масло, маргарин або жир. Додаються в малій кількості, але позитивно позначаються на структурі, смаку, еластичності тіста.

Часто в чебуречное тісто додають горілку. Вона дає особливу структуру, вироби будуть хрусткими і розсипчастими. Для рум’яного кольору можна додати цукор, але з ним треба бути дуже обережним. Солодке тісто буде швидко присмажуватися, може згоріти швидше, ніж приготується м’ясна начинка.