Салат з корейською морквою і сухариками

Салат з корейською морквою і сухариками: рецепти. Готуємо вдома смачний і ситний салат з корейською морквою і сухариками

Салат з корейською морквою і сухариками

Щоб урізноманітнити свій щоденний раціон, спробуйте приготувати салат із корейської морквою і сухариками.

Він стане відмінним доповненням до основного блюда або прекрасною легкою закускою на будь-якому святі чи домашній вечірці.

Для зручності, його можна розкласти по окремим невеликим мисочкам.

Такий нестандартний підхід також оцінять гості.

Салат досить простий у виконанні, що є безсумнівним плюсом для будь-якої господині. Багато ваші знайомі напевно попросять у вас його рецепт, так сильно він їм сподобається. Обов’язково спробуйте приготувати хоча б кілька видів такого салату, щоб вибрати свій улюблений.

Принципи приготування салату з корейською морквою і сухариками

Для приготування такої закуски знадобляться два незамінних інгредієнта: корейська морква і сухарики. Останні можна зробити самостійно або використовувати покупні. Сухарики з магазину зазвичай мають сильно виражений смак, що може значно позначитися на всьому салаті. Тому краще заздалегідь визначтеся з цим важливим компонентом.

Якщо ви вмієте робити морква по – корейськи самі – це буде навіть краще! Ви зможете особисто контролювати ступінь її солоності і прянощі. В іншому випадку, згодиться будь-яка купівельна корейська морква. Головне, щоб вона була свіжа і хрустка.

Також заздалегідь підготуйте красиву тарілку під салат і визначити з заправкою. Вона може бути абсолютно різною: майонез, масло, часниковий соус. Все залежатиме лише від ваших власних смакових переваг. Вибрати заправку можна з рецептів, описаних нижче.