Закусочні торти з вафельних і листкових коржів

Закусочні торти з вафельних і листкових коржів – швидко і оригінально! Легкі рецепти закусочного торта «Наполеон»

Закусочні торти з вафельних і листкових коржів

Торти, як правило, це солодкі, десертні страви. Принцип нанесення шарів крему на випечені пласти тіста дуже зручний і у випадках, якщо «крем» приготувати з солоних продуктів. Виходить, по суті, багатоповерховий сендвіч, хоча назвати це диво кулінарного мистецтва – язик не повертається.

Загальні принципи приготування закусочних з вафельних тортів і листкових коржів

• Основою закусочних тортів можуть бути як листкові, так і вафельні коржі. Будь-якого виду заготовки завжди можна придбати готовими. Листкові коржі для закусочного торта «Наполеон» краще випекти самостійно.

• Купуючи готові заготовки, зверніть увагу на їх зовнішній вигляд і якість, вони повинні бути рівномірного кольору. Підгорілі і м’які відкладайте в сторону, їх використовувати не можна. При розпакуванні зверніть увагу і на запах, свіжі напівфабрикати не буде неприємно пахнути застарілою маслом.

• При формуванні закусочного торта з вафель можна використовувати кольорові заготовки, вони додадуть закуски оригінальності, але ніяк не змінять смаку.

• Начинкою для таких тортів може послужити будь-який окремо взятий продукт або спеціально приготовлена начинка. Вафельні коржі і листкові для закусочного торта «Наполеон» можна переслоить пасерованими овочами, грибами, оселедцевим форшмаком, крабовими паличками, вареними яйцями, вареним курячим м’ясом. Такі закусочні вироби не вимагають додаткової обробки після формування. При використанні для начинки сирого м’ясного фаршу, торт обов’язково пропекают в духовці.

• Перед тим як викласти на коржі начинку їх обов’язково промащують майонезом або сметаною. Якщо на листкові заготовки потрібний продукт можна нанести товстим шаром, то вафлі лише злегка промащуються. Товстий шар швидко размочит заготовку, і закусочний вафельний торт втратить у смаку.

• Торти оформляють свіжою зеленню, подрібненим на тертці сиром або сухарями, приготовленої з вафель. Закусочний торт «Наполеон» після приготування обов’язково потрібно помістити на декілька годин в холодильник, щоб добре просочився.