Баклажани по-італійськи

Готуємо звичні баклажани по-італійськи. Гості будуть в захваті

Баклажани по італійськи

Італійська кухня, як італійська мода – всі про неї чули, всі її хочуть, і ніхто не знає в чому її відмінність. А ми і не будемо замислюватися!

Назвемо макарони пастою, або спагетті. Бабусине назва «синенькі» облагородим в «баклажани», материнка стане зватися «орегано». Ну, а на стіл ми подамо не просто макарошки під овочевим соусом, а «Пасто-італійсько-баклажано», то дітвора буде в захваті.

Баклажани по-італійськи – загальні принципи приготування

• Стилізуючи баклажани під італійські рецептури їх використовують неочищеними. Овоч нарізають шматочками, невеликою соломкою чи кружальцями. Щоб видалити гіркоту, подрібнені «синенькі» вимочують в соляному розчині або витримують під вантажем, пересипавши сіллю, після чого обов’язково промивають.

• Баклажани готують в духовці у вигляді запіканок або тушкують з овочами. Особливою популярністю користується паста з баклажанами по-італійськи.

• Невід’ємні компоненти будь-якого італійського страви: томати та сир. Використовують свіжі, законсервовані у власному соку помідори або томатну пасту. Якщо говорити про сирах, то в більшості випадків використовуються тверді сорти, рідше «Моцарелу». Підійде саморобний домашній сир.

• Паста – будь-який вид макаронних виробів. Для приготування пасти з баклажанами по-італійськи слід брати вироби, замішані на борошні, з так званих «твердих» пшеничних сортів. Щоб виключити злипання макаронів їх опускають тільки в киплячу воду. Варять при незначному вогні до повної готовності або залишають злегка недовареними. Готові макарони обов’язково промивають гарячою водою.