Хліб у молоці на сковороді

Хліб у молоці на сковороді – грінки, солодкі, гострі, і до бульйону. Смажимо рум’яні грінки з хліба в молоці на сковороді

Хліб у молоці на сковороді

Традиція підсмажувати хлібець древна, як і сам цей чудовий продукт.

На багатті, над вугіллям, на сковорідці – як тільки не намагаються це робити.

А ми сьогодні будемо вмочати його в молоко перед смаженням.

Навіщо – дізнаєтеся трохи нижче, продуктів піде мінімум, і вони перераховані в рецептах, так що поки прикиньте краще: скільки малечі вмістить ваша кухня, і складайте список любителів рум’яних грінок.

Хліб на сковороді в молоці – загальні принципи приготування

1. Краще всього використовувати злегка почерствевший білий хліб або здобні хлібобулочні вироби. Свіжий м’якуш швидко вбирає в себе молоко, і після приготування може виявитися недостатньо просмаженим. Хлібобулочні вироби нарізають невеликими скибочками товщиною від 0,6 см до одного сантиметра або беруть вже нарізані шматками.

2. Молоко використовується для змочування хліба перед обсмажуванням і значно впливає на смак готової страви. Зазвичай молоко змішують з сирими яйцями і сіллю. Для приготування солодкого десертного страви в нього додають цукровий пісок. Щоб урізноманітнити смак, молочну суміш змішують з фруктами, сиром та зеленню. Нерідко на змочений в звичайному молоці хліб при обсмажуванні кладуть смажені з цукром фрукти і доводять до готовності, томя під кришкою.

3. Для обсмажування хліба на сковороді в молоці найкраще взяти товстостінну «бабусину» сковороду або сучасну з антипригарним покриттям. Важливо добре прогріти посудину і масло, щоб молочна суміш не розтікалася, а відразу закріпилася на шматочках.

4. Масло можна взяти як вершкове, так і рослинне, але краще всього використовувати суміш жирів. Обов’язково стежте за кількістю олії на сковороді. При нестачі жиру хліб може підгоріти, а при великому його кількості вийти надто жирним. Вогонь повинен бути помірним, інакше масло і крихти в ньому будуть подугливаться, і обсмажений хліб буде мати неприємний прогірклий присмак.