Домашні вершки з молока

Як зробити домашні вершки з молока – три кращих способи. Вершки з молока в домашніх умовах і рецепти з ними

Домашні вершки з молока

Звичайно, вершки зараз можна купити в будь-якому магазині, але хочеться бути впевненою в якості продукту. Насправді зробити вершки з молока в домашніх умовах отримати досить просто. Ми поділимося з вами трьома способами як зробити вершки з молока в домашніх умовах.

Як зробити домашні вершки з молока – основні принципи приготування

Вершки використовують для приготування десертів та інших страв. Однак в магазині знайти якісні вершки складно, тому краще зробити їх самостійно з незбираного молока.

Отримати вершки в домашніх умовах можна вручну або з допомогою сепаратора. Жирні вершки, які використовують для десертів, роблять з молока і вершкового масла.

Вручну вершки роблять шляхом відстоювання молока протягом доби. У цьому випадку вершки піднімаються вгору, і їх потрібно буде просто зібрати ложкою або ополоником.

У другому випадку вам знадобитися сепаратор. Його встановлюють суворо вертикально. Молоко бажано злегка підігріти і процідити. Потім його вливають у молокоприймач і починають повільно крутити ручку, поступово збільшуючи швидкість.

Третій спосіб передбачає приготування жирних вершків. В молоко кладуть вершкове масло і ставлять ємність на невеликий вогонь. Прогрівають, поки масло не розійдеться повністю. Потім гарячу суміш збивають у блендері, переливають у відповідну чистий посуд, охолоджують і залишають на ніч у холодильнику. Тепер можна збивати вершки для крему або іншого десерту.

Яким би способом ви не готували вершки, використовуйте тільки якісне домашнє молоко, а ні в якому разі не магазинне.