Кабачкова ікра по ГОСТу

Кабачкова ікра по ГОСТу: рецепти еталонної закуски! Як приготувати ікру по ГОСТу: рецепти для плити і мультиварки

Кабачкова ікра по ГОСТу

Гостівська кабачкова ікра – улюблене багатьма блюдо, але всі його вживають по-різному. Хтось робить бутерброди, хтось вмочує в ікру хліб або доповнює нею гарніри. У будь-якому випадку виходить дуже смачно. Тільки потрібно правильно приготувати ікру, краще всього це зробити за Гостом. Але, як і з чим?

Кабачкова ікра по ГОСТу – загальні принципи приготування

Кабачки для ікри можна взяти люби, сорт і ступінь зрілості значення не мають. Вище цінуються молоді плоди з тонкою шкіркою і відсутністю великих насіння. Їх досить просто вимити, витерти насухо. Якщо кабачки перерослі, то потрібно очистити шкірку, вийняти насіння. Потім кабачки подрібнюють, уварюють. Є рецепти ікри з попередньою обсмаженням овоча. В цьому випадку його подрібнюють після першої термічної обробки.

Що ще додають:

• цибуля;

• помідори або томатну пасту;

• морква;

• корінь петрушки, селера;

• масло рослинне.

Овочі також можна просто подрібнити і зварити разом з кабачком або попередньо обсмажити. Причому це можна робити з частиною інгредієнтів, необов’язково зі всіма. Існує гостовский рецепт ікри з кабачка з майонезом. У цьому бажано використовувати якісний соус з яєць і масла з мінімальним вмістом консервантів і інших непотрібних добавок.

Готова ікра може зберігатися в підвалі до трьох років. Для цього киплячий продукт розливають у герметичні баночки, надягають спеціальні кришки і закручують закаточной машинкою (ключем). До остигання ікру в банках потрібно тримати в перевернутому положенні.