Як засолити сало з часником

Як засолити сало з часником: успіх – у правильному виборі сировини. Прості і складні рецепти засолювання сала з часником

Як засолити сало з часником

Задовго до початку ери технічного прогресу, де-то в печерних століттях загубилися перші рецепти м’ясних заготовок, тому що вже тоді у людини виникла необхідність у переробці і зберіганні продуктів.

За часів розквіту Римської імперії сало було обов’язковим продуктом у раціоні рабів і плебеїв, які виконували важку роботу, і такий дешевий повноцінний джерело поповнення енергії дозволяв і дозволяє підтримувати гарну фізичну форму людям, чия діяльність прямо пов’язана з фізичною працею.

Сало – це продукт, який за кілька тисячоліть не зазнав серйозних якісних змін, і людство, не знайшовши йому альтернативи, не відмовилося від його вживання. Така увага зумовлена цінних біохімічним складом.

Помилкове уявлення про те, що сало – джерело холестерину, викликає лише його зовнішній вигляд.

Як показують лабораторні дослідження, у свинячому салі міститься набагато менше, ніж в інших продуктах, уживаних людиною щодня.

Свинячий жир – джерело органічних кислот, життєво необхідних людині.

Звичайно, як будь-яка їжа з високим вмістом калорій, продукт вимагає зваженого, у прямому і переносному сенсі, підходу до його вживання.