Масло топлене у домашніх умовах

Масло топлене у домашніх умовах – як зробити максимально корисний продукт. Масло топлене (домашнє) – прості рецепти

Масло топлене у домашніх умовах

Протягом багатьох століть топлене масло (або Дхі) шанують в Індії. У цій країні його наявність вважається ознакою багатства й заможності. Тим не менше, і у нас цей продукт по праву заслужив величезну популярність із-за своїх смакових і корисних якостей.

Масло топлене у домашніх умовах – загальні принципи

Топлене масло – це не тільки корисно і смачно, але ще і дуже зручно. По-перше, його можна використовувати в якості звичайного рослинного. По-друге, даний продукт не горить, тому на ньому дуже зручно що-небудь смажити. Також він дуже довго зберігається – близько півтора років його можна абсолютно спокійно зберігати в холодильнику – масло буде таким же, як і на перший день приготування.

Продукт отримують в результаті топления звичайного вершкового. Під час процедури з вершкового видаляється зайва волога, різні домішки та молочні елементи.

Топлене масло дуже корисно для збереження здоров’я печінки, підтримки молодості і краси, а також при відновленні імунітету організму після перенесених хвороб.

Процедура приготування масла топленого в домашніх умовах – це не тільки процес його нагрівання і розплавлення на сковорідці, але і зняття піни утворюються молочних домішок та доведення суміші до бурштинового кольору, і характерного горіхового запаху.

Масло топлене в домашніх умовах приготувати дуже просто – для цього достатньо придбати в супермаркеті або на продуктовому ринку звичайне вершкове. Відсоток вмісту жирів у ньому повинен бути як мінімум 70 %.