Рулетики з тіста з фаршем – оригінально і ситно! Готуємо соковиті і смачні рулетики з тіста з фаршем на плиті і в духовці

Тісто і м’ясо ідеально поєднуються не тільки в пельменях. Є маса цікавих страв, наприклад рулетики. Вони шикарно виглядають на столі, можуть стати прекрасним вечерею, а можна готувати не тільки в духовці, але і на плиті.

Рулетики з тіста з фаршем – оригінально і ситно! Готуємо соковиті і смачні рулетики з тіста з фаршем на плиті і в духовці

Рулетики з тіста з фаршем – загальні принципи приготування

Тісто для рулетів найчастіше готується пельменний (прісне) або використовується листкове тісто, яке зараз дуже популярне, продається практично у всіх магазинах. У будь-якому випадку воно є основою, вимагає розкочування, потрібна скалка. Після перетворення тіста в пласти, на них розкладається м’ясна начинка з фаршу. Часто до нього додають цибулю, часник, може бути зелень, різні спеції, не забуваємо про сіль. Рулети скручують, при необхідності нарізають, все залежить від рецептури.

Готують такі страви в духовці або на плиті, з соусами або без них. Існують рецепти для пароварки, один з них є трохи нижче. В середньому процес приготування близько 40 хвилин, але час може збільшитися за рахунок додаткових інгредієнтів. Зазвичай це овочі та гриби, іноді у страві присутні складні соуси.