Рулет з лаваша з різними начинками

Рулет з лаваша з різними начинками – альтернатива канапе і бутербродів. Рецепти лаваша з різними начинками на будь-який смак

Рулет з лаваша з різними начинками

Ласощі може стати основною стравою на сімейну вечерю і сніданок.

Адже до його складу входять ситні, ароматні і смачні компоненти – м’ясо, риба, овочі, яйця, соус.

Рулет з лаваша з начинками: основні принципи

Лист лаваша – унікальний продукт. Під впливом майонезу, сметани або соусу за невелику кількість часу він перетворюється з сухого млинця в м’яку і соковиту корж.

Готувати рулет з лаваша можна з різноманітними інгредієнтами. Багато часу і трудовитрат при цьому не знадобиться. Для закуски щодня застосовують те, що є в холодильнику. Для свят можна використовувати благородні сорти риби, ікру червону.

Для початку необхідно приготувати начинку. Інгредієнти необхідно подрібнити на шматки потрібного розміру. Начинку слід викласти на лист лаваша, краю залишити не зворушеним. Далі, сформувати рулетики. Відправити їх у холодильник на кілька годин, щоб основа добре просочилася.

Технології приготування рулетів з лаваша з різними начинками бувають різноманітними. Страву можна запекти в духовці і подати в якості гарячої закуски. Також ласощі можна запропонувати як холодну закуску. Тоді термічну обробку продуктів застосовувати не варто.

Рулети з лаваша з різними начинками необхідно подати красиво, а саме, видалити не змащені краю лаваша, нарізати рулет кільцями товщиною близько 2 см і розкласти на тарілку.