Швидкий торт «Молочна дівчинка»

Швидкий торт «Молочна дівчинка» – ніжний домашній десерт. Підбірка тортів «Молочна дівчинка» в духовці на сковороді

Швидкий торт «Молочна дівчинка»

Тонкі бісквітні коржі, комбінація з ніжних кремів, світлі, молочно-вершкові відтінки – це і є справжній торт «Молочна дівчинка».

Коржі готують настільки солодкими, що доводиться зменшувати кількість цукру в кремі. Мінімум продуктів і майже ніяких турбот, а головне – ніяких довгих просочень, так що якщо потрібен рецепт швидкого торта, вибирайте “Молочну дівчинку”.

Торт «Молочна дівчинка» – загальні принципи приготування

• Тонкі, бісквітного типу, коржі для торта практично завжди випікають в духовці при 180 градусах. У рідкісних випадках заготовки готують в сковороді на плиті.

• Тісто готується дуже просто і складається з чотирьох, максимум п’яти доступних інгредієнтів. Основні його складові: борошно, яйця, незбиране згущене молоко і розпушувач. Для поліпшення смакових якостей в нього може додаватися сметана або кефір.

• Торт «Молочна дівчинка» отримав свою назву не тільки за ніжний смак, але і за світлий колір. Тому тісто ніколи не підфарбовується, а лише злегка ароматизується ваніллю.

• Випікають п’ять або шість коржів. Рідке, як для оладок, тісто тонким шаром наноситься на пергамент, на якому окреслені олівцем контури майбутнього коржа. В якості шаблону використовують тарілки або ємності, діаметром до 26 див. Також можна використовувати будь-яку форму відповідного діаметру, на дно якої кладуть пергамент. У цьому випадку краї коржів виходять акуратними і не вимагають вирівнювання.

• Поверхня випечених коржів липка, тому їх не складають у стопку, а для охолодження розкладають на решітці або чистому пергаменті.

• Для промазування використовують несолодкі креми на основі сметани, вершків, сиру або вершкових сирів, наприклад, сорти Маскарпоне. Для достатньої просочення на кожен корж рекомендованого розміру йде не більше двох ложок кремової маси. Крем для просочення, як і тісто, ніколи не підфарбовують. Винятком є кремова маса зі смаком крем-брюле, варена згущене молоко надає їй незначний кремовий відтінок.

• Торт прикрашають на свій розсуд і смак. Його поверхню можна покрити шоколадною глазур’ю або присипати порошком какао. Найчастіше для оформлення готують спеціальні, добре зберігають форму, креми.

• Торт «Молочна дівчинка» не вимагає додаткового витримування для просочення. Навіть якщо його розрізати і подати відразу після промазування, він буде ніжним і м’яким.