Вірменські супи

Вірменські супи – шедеври серед перших страв. Рецепти вірменських супів з овочами, сочевицею, квасолею, мацоні, фрикадельками

Вірменські супи

Про багатство вірменської кухні можна говорити годинами. Сотні рецептів овочевих, м’ясних страв, випічки, закусок і десертів.

Але особливе місце займають вірменські супи.

Їх різноманітність, поєднання продуктів і технології приготування вражають.

Приготуємо вірменський супчик?

Вірменський суп – загальні принципи приготування

Вірменські супи готуються на м’ясних, овочевих та молочних бульйонах. Але навіть вегетаріанські страви виходять насиченими, густими, поживними. З м’яса найчастіше використовується яловичина і баранина. У великій пошані овочі, особливо помідори, баклажани, солодкий перець.

Як заправок часто використовують аджику, різні види перців і, звичайно ж, зелень. Петрушка, кінза, естрагон, м’ята і кріп. Кухня Вірменії не мислить свого існування без цих ароматних доповнень.

Технології приготування вірменських супів кардинально відрізняються один від одного. Інгредієнти можуть закладатися всі разом чи по черзі. Овочі можуть запускатися в сирому, обсмаженому, запеченому вигляді. Іноді навіть додається пюре. Але одне незмінне – чудовий результат, який очікується в кінці приготування.