Робимо вершки в домашніх умовах

Робимо вершки в домашніх умовах. Рецепти десертів з вершків, зроблених в домашніх умовах: желе, суфле, морозиво, коктейль

Робимо вершки в домашніх умовах

Натуральні продукти – це не тільки корисно, але і дивно смачно, до того ж не дуже дорого. Багато хто вже звикли піч дому хліб, печиво, пряники, зустрічаються і ті, хто вирощує на балконі зелень і навіть овочі. Так чому б не зробити вершки в домашніх умовах?

Цей продукт досить часто зустрічається у багатьох кулінарних рецептах. А ось знайти якісні високожирні вершки в магазинах не завжди вдається. І якщо все ж деякі рецепти виходить скорегувати під наявні продукти (молоко або вершки з малим вмістом жиру), то є і такі страви, які без якісних вершків просто не можливо буде приготувати.

Або, приміром, збиті вершки – ласощі, яке обожнюють і дорослі, і діти. Але ті, що нам пропонують у магазинах мають занадто нав’язливий запах і нудотний присмак, до того ж найчастіше продукт попадається рослинного походження. А адже приготувати збиті вершки самостійно набагато легше, ніж здається, а головне, можна додати прянощів і спецій за своїм бажанням і не сумніватися в якості продукту.