Трояндочки з листкового тіста з яблуками

Трояндочки з листкового тіста з яблуками – прикраса святкового столу. Дивуємо гостей листковими трояндочками з яблуками

Трояндочки з листкового тіста з яблуками

Листкове тісто, навіть саме по собі, – чудова основа для десертів, ну а якщо ви вирішите створити святковий подарунок, або просто раптом виникне свербіж творчості – спечіть красиві слойки у вигляді рожевих бутонів.

Діточки, однозначно, будуть у захваті!

Посипавши трояндочки корицею ви створите чудовий аромат, який змішавшись з яблучним, цілком може навіяти думки про квітучому розарії.

Трояндочки з листкового тіста з яблуками – загальні принципи приготування

• Випічка листкових виробів забирає багато часу, якщо готувати самим. Але якщо скористатися купівельними тестом, процес приготування смачного десерту займе не більше години.

• Все, що вам потрібно, щоб за лічені хвилини здивувати своїх близьких витонченою і смачною випічкою це продукти – яблука, листкове тісто, на вибір – прісне або дріжджове, деякі додаткові продукти, які завжди знайдуться під рукою, духовка з листом і форми для деяких рецептів.

• Формочки можна брати силіконові або металеві, в яких зазвичай випікають кекси. Також їх можна зробити самим з фольги.

• Трояндочки для випічки формують з тонких пластинок яблука, тому потрібна буде спеціальна шинковка для овочів, а для зняття шкірки – спеціальна овощечистка.

• Яблука для такої випічки краще всього вибирати стиглі, але тверді. Плоди з пухкої м’якоттю при нарізці будуть кришитися, а при випіканні перетворяться на кашу.

• Тісто заздалегідь приблизно за півгодини до приготування викладають з упаковки і відтають, поклавши на присипаний борошном стіл або дошку. Тільки коли тісто стане м’яким, з ним починають працювати.

• Способів приготувати трояндочок з листкового тіста з яблуками багато, а вибір залежить від виду тіста і конкретного рецепту.

• У статті підібрані рецепти випічки не тільки класичних слойок з яблучною начинкою, але і яблучних булочок з дріжджовий слоенки.