Заливне з свинячого язика

Заливне з свинячого язика – прикраса столу! Рецепти різних заливних з свинячого язика: з грибами, овочами, яйцями

Заливне з свинячого язика

Заливне – шикарна закуска. Страву можна готувати з різних м’ясних або рибних продуктів, але воно особливо вдається з мовою. До речі, необов’язково купувати яловичий субпродукт. Зі свинячим мовою холодець виходить нітрохи не гірше, до того ж він вариться набагато швидше.

Заливне з свинячого язика – загальні принципи приготування

Заливне відрізняється від холодцю використанням желатину. Желюючий продукт додають в бульйон, в якому готувався мову. Бажано відвар зробити прозорим. Для цього мову ретельно промивають, вимочують, видаляють все зайве, потім варять. Часто використовують подвійний спосіб, тобто перший бульйон після закипання зливають, додають чисту воду і готують до кінця.

Після варіння мову потрібно очистити. Щоб скоринка легко знялася, гарячий продукт опускають у крижану воду. Готовий язик нарізають пластинками, викладають у страві. Для краси і поживності до нього додають овочі, яйця, зелень, гриби. Іноді заливне з язика доповнюють іншими м’ясними продуктами. Викладені інгредієнти заливають бульйоном з желатином. Блюдо поміщають в холодильник, витримують до повного застигання.