Тонкі млинці на кефірі

Тонкі кефірні млинці – альтернатива млинцям на молоці. Добірка різноманітних рецептів тонких млинчиків на кефірі

Тонкі млинці на кефірі

Млинці – улюблена випічка багатьох. Тоненькі, ажурні, рум’яні, з пилу з жару або складені стопкою, змащені маслом… Традиційно основою для них служить молоко, однак є інший варіант млинцевого тесту на кефірі. Приготувати її не складно, млинці виходять чудові. Правда, вони трохи відрізняються за смаком – мають приємну кислинку. І по консистенції зазвичай більш пишні, ніж з молочного тесту.

Основні принципи приготування тонких млинчиків на кефірі

Основні інгредієнти млинцевого кефіру тесту – кисломолочний продукт, яйця, борошно.

Цукор і сіль обов’язково потрібно додавати в млинцеве тісто. Навіть якщо ви робите солодкі млинці, щіпка солі зробить їх смак більш насиченим. Відповідно, якщо плануються несолодкі млинці, трохи цукру все одно необхідно і для хорошої консистенції тесту, і для яскравості смаку.

Нерідко млинцеве тісто заварюють окропом. Зазвичай це роблять після того, як основні інгредієнти змішали. Млинці виходять пухнастими, дырчатыми.

Заміною кефіру може бути скисле до стану кислого молока молоко, йогурт, ряжанку, варенець.

Нерідко у таке тісто додають харчову соду: реагую з кислотою кефіру, вона робить тісто і самі млинці більш пишними.

Щоб тісто було без грудочок, краще скористатися міксером або віночком. Якщо це не можливо, то спочатку потрібно зробити густе тісто, ретельно розтерти, потім розвести до потрібного стану залишками рідини.

Рослинна олія вливають у кінці приготування тіста і добре розмішують. Це дозволяє пекти млинці, не змащуючи нічим сковороду.

Для зручності всі рецепти даються з розрахунку на 500 мл кефіру.