Капуста з сосисками в мультиварці

Капуста з сосисками в мультиварці – німецьке блюдо на новий лад. Як смачно приготувати тушковану капусту з сосисками в мультиварці

Капуста з сосисками в мультиварці

З найпростіших інгредієнтів, які не потребують особливої попередньої підготовки, можна приготувати смачне, ароматне і дуже ситне блюдо – капусту з сосисками в мультиварці.

На основі цих двох продуктів, додаючи за смаком спеції, трави, овочі, ви можете кожен раз створювати нові страви.

І капуста, і сосиски чудово поєднуються з картоплею, помідорами, болгарським перцем, морквою та іншими інгредієнтами.

Капуста з сосисками в мультиварці – загальні принципи приготування

Для приготування страви з капусти досить зняти верхні листки, а качан нашаткувати тонкою соломкою, смугами або кубиками. Зазвичай в процесі гасіння капуста набуває коричневого відтінку, якщо ви не хочете, щоб це відбулося, обдайте нашатковану капусту окропом, після залийте на пару хвилин холодною водою.

Також можна готувати з сосисками і квашену капусту. Зазвичай вона не потребує передпідготовки, але якщо на смак капуста занадто солонувата або кислувата, то краще її обполоснути і в процесі приготування слід бути обережніше з сіллю.

Сосиски для приготування страви підійдуть будь-які, головне, щоб вони були якісними. Також замість сосисок можна використовувати сардельки або варену ковбасу. З них досить зняти плівку і нарізати кружечками або соломкою.

Інші інгредієнти, якщо вони входять до складу страви, миються, очищаються, нарізати такими ж шматочками, що і капуста з сосисками.

З часу страва готується досить швидко, від 40 до 60-80 хвилин, в залежності від рецепту. Використовуються режими «Смаження» і «Гасіння».