Торт з волоськими горіхами

Професійні секрети приготування тортів з волоськими горіхами і чорносливом

Торт з волоськими горіхами

Згадуючи вітрини кондитерських магазинів не такого вже й далекого, часто ругаемого деякими «совкового» минулого, хочеться вигукнути: не все було так погано!

Смак знаменитих тортів з дитинства все ж іноді змушує шкодувати про неповоротно пішов у історію радянському «харчопромі».

Торт з волоськими горіхами – основні технологічні принципи

Власне, всі нюанси кондитерського мистецтва не можуть вміститися в одній статті, тому що це – ремесло, мистецтво і наука в тісній співдружності відкриттів та ідей.

Взявши за основу припущення, що всі господині хоча б одного разу готували у себе на кухні кожен з видів традиційно використовуваного для тортів тіста, спробуємо «воскресити» традиції хлібокомбінатів, де випікалися найкращі торти в Радянському Союзі.

Щоб не розтікатися мислію», всі цікаві подробиці, пов’язані з процесом приготування тіста, кремів, глазурі, помадки, а також безпосередній випічки, складання і прикраси тортів, помістимо у «совкові» рецепти кращих тортів з горіхами.

Не сумнівайтеся: точність рецептів гарантована, тому що взята з технологічних карт професійних кондитерів та технологів, перероблена і трансформована для використання в домашніх умовах, щоб на основі цих рецептів будь-яка починаюча господиня могла не тільки відтворити «шедевральну» копію кондитерського виробу, але і скласти рецепт свого фірмового горіхового торта.