Курячі відбивні з помідорами і сиром

Курячі відбивні з помідорами і сиром під силу навіть новачкам. Простий рецепт соковитих курячих відбивних з помідорами і сиром

Курячі відбивні з помідорами і сиром

Гасіння жорсткого м’яса в томатному соку – відомий кулінарам прийом. Куряче філе і так досить м’яке, а тому в наведених нижче рецептах соковиті кільця томатів виступають не в якості маринаду, а як джерело соку, що дозволяє не хвилюватися за соковитість готового страви.

Курячі відбивні з помідорами і сиром – загальні принципи приготування

• Курячі відбивні готують з м’якоті пташиної грудки. Оскільки біла курятина суховата, не рекомендується використовувати побували в морозилці шматочки. Соковиті і смачні відбивні можуть вийти тільки з свіжого або, в крайньому випадку, охолодженого філе.

• Для відбивних, курятину нарізають досить товстими, двухсантиметровой товщини шматками і злегка відбивають, щоб надати пластів акуратну форму. Біле м’ясо досить ніжне, тому рекомендується відбивати тільки з одного боку і бажано через пакет, інакше волокна прорвуться і на пластах можуть утворитися дірочки.

• Помідори бажано взяти м’ясистих сортів. В них мало соку, який при запіканні або обсмажуванні може виявитися зайвим. Томати нарізують тонкими часточками або пластинками, після чого викладають поверх підготовленого м’яса.

• Для приготування потрібен твердий, обов’язково легко плавящийся сир, він необхідний для збереження соковитості. Подрібнений на тертці продукт при розтоплюванні схоплюється рум’яною скоринкою, яка не дає випаровуватися соку.

• Готують курячі відбивні з помідорами і сиром в сковороді або в духовці. Можна застосувати комбіновану кулінарну обробку. Спочатку обсмажити м’ясо в клярі або паніровці з сухарів, після чого довести до готовності, покривши помідорами і сиром, в духовій шафі або СВЧ-печі.

• При запіканні, до помідорів можна додати овочі або гриби. Обсмажуючи м’ясо на сковороді в клярі, помідори і сир можна використовувати як начинку.