Сухарики в домашніх умовах

Сухарики в домашніх умовах: солоні, з часником, до пива, з сиром. Рецепти домашніх сухариків з білого і чорного хліба без хімії

Сухарики в домашніх умовах

«Я вирішила почати готувати по модним рецептами, але вдома не виявилося головного інгредієнта – грошей на делікатеси».

У вас таке буває?

Не переживайте!

З будь-якого продукту можна приготувати смачненьке.

Навіть з залежалого хліба можна зробити гору ароматних і смачних сухариків.

Причому вони будуть без хімії і свіжими. Такі сухарики можна давати дітям, пропонувати до пива, додавати в салати або просто похрумтіти ввечері біля телевізора.

Смачно? Не те слово!

Сухарики в домашніх умовах – загальні принципи приготування

Для домашніх сухариків можна використовувати будь-хліб: чорний, білий, висівковий і навіть здобний батон. Буханець нарізати спочатку тонкими скибочками, які потім перетворюють на брусочки, кубики, соломку. Розмір не завжди залежить від наших бажань. Не намагайтеся нарізати білий, м’який і пористий хліб дуже дрібно. Крім гори крихт нічого не вийде. А ось темний і щільний хліб краще піддається нарізці. Але в будь-якому випадку краще використовувати злегка зачерствевший продукт.

Що стосується спецій, вони можуть бути абсолютно будь-якими. Дістаємо всі наші приправи і починаємо експериментувати. Але можна приготувати грінки і просто з сіллю часником, перцем. Теж вийде дуже смачно. А щоб спеції прилипли і для додаткового смаку, сухарики кладеться трохи олії.