Рулет з лаваша з плавленим сиром і крабовими паличками

Рулет з лаваша з плавленим сиром і крабовими паличками –зручна закуска. Секрети рулету з лаваша з сиром і крабовими паличками

Рулет з лаваша з плавленим сиром і крабовими паличками

Лаваш – універсальна випічка, з допомогою якої можна приготувати самі різні закуски, загорнувши в нього начинку. Її дуже зручно подавати на святковий стіл, або використовувати замість хліба.

Рулет з лаваша з плавленим сиром і крабовими паличками – основні принципи приготування

Вірменський лаваш ідеально підходить для приготування закусок. На його приготування не потрібно витрачати багато часу, а в якості начинки використовують можна абсолютно будь-які інгредієнти, які є у вас в холодильнику.

Її можна приготувати з овочів, ковбасних виробів, м’яса і т. д. Один з найбільш смачних варіантів: плавлений сир з крабовими паличками. Закуска з такою начинкою виходить особливо ніжною і соковитою.

Зробити начинку більш гострою і пікантною допоможе зробити часник. Скільки його додавати, залежить тільки від вашого смаку.

Крім двох основних інгредієнтів в начинку можна додати ковбасні вироби, овочі, бекон, гриби і т. д.

Інгредієнти подрібнюють дрібненькими шматочками, або натирають на дрібній тертці. Підготовлені продукти викладають шарами, кожен поливаючи майонезом або сметаною, або перемішують і викладають в один шар.

Потім формують рулет, роблячи його як можна щільніше, і відправляють в холодильник як мінімум на годину, щоб він просочився. Рулет нарізають скибками.