Окрошка класична з ковбасою на квасі

Окрошка класична з ковбасою на квасі: зі сметаною, кефіром, соком. Прості рецепти класичної окрошки з ковбасою на квасі

Окрошка класична з ковбасою на квасі

Легка, смачна окрошка – справжній шедевр традиційної російської кухні. Вона відрізняється від усіх інших літніх супів гармонійним смаком і здатністю освіжати в найспекотніші дні.

Коли від спеки нічого їсти не хочеться, окрошка класична з ковбасою на квасі стане справжнім порятунком для господині. Її домашній смак припаде до душі і дорослим, і дітям. Готувати це красиве блюдо нескладно, а подати його можна і мешканцям, і гостям.

Окрошка класична з ковбасою на квасі – загальні принципи приготування

Основний компонент цього варіанту окрошки – квас. Він може бути традиційним хлібним або незвичайним, наприклад, буряковим. Окрошку можна заливати просто квасом або додавати до смаку сметану, кефір, сироватку, майонез.

Ще смачненьке:  Суп з фруктів

Для більшої гостроти в традиційний рецепт окрошки класичної з ковбасою на квасі можна додати гірчицю або хрін (причому не тільки корінь хрону, але і розтерті запашні листя).

У класичній ній обов’язково є свіжі огірки, варені картопля і яйця, редиска, зелень. Картоплю обов’язково варити в мундирі. Для приготування всі компоненти потрібно дрібно нарізати і перемішати. Що стосується квасу, то одні господині відразу заливають все напоєм, а інші додають квас безпосередньо в тарілку. Все це справа смаку.