Солодкі млинці на молоці

Солодкі млинці на молоці за бабусиними рецептами. Готуємо з начинкою і просто так: тонкі солодкі млинці на молоці

Солодкі млинці на молоці

Млинці – кулінарне «наше все»!

Хто стане сперечатися, неминуче опиниться в меншості.

Яких тільки рецептів тесту не придумано?

А начинок і поготів!

Сьогодні наша тема: млинці на молоці, нерідко їх приготувати простіше, хоча б вже тому, що молоко більш частий гість в холодильнику.

Солодкі млинці на молоці – загальні принципи приготування

• Тонкими, млинці на молоці виходять з негустого тіста, консистенція якого нагадує рідкісну ряжанку. Чим рідше буде тісто, тим тонше можна буде випекти млинці. Але не варто цим зловживати, надто рідке тісто призведе до того, що вироби буду прилипати до сковороди, і випекти їх не вдасться.

• Тісто для тонких солодких млинців на молоці не додають розпушувачів і дріжджів. Зрідка у нього кладуть соду, лише для того, щоб підвищити пористість виробів. Основні продукти для такого тіста: молоко, цукор, яйця, рослинне або вершкове масло і сіль.

• Сіль додавати обов’язково, хоча б невелику дрібку, цукровий пісок слід класти в помірних кількостях. Його надлишки так само можуть призвести до прилипання млинців до сковороді. Якщо вже хочеться більше солодких млинців – подайте їх з солодким соусом, выпеките з припеком або загорніть в них солодку начинку, тим більше що саме такі, тонкі млинці найбільше підходять для цього.

• Солодкі млинці на молоці з начинкою, перед подачею можна обсмажити до красивого рум’янцю або запекти в духовці, під солодким, сметанним соусом. Пісні – краще подати з варенням, підсолодженої сметаною або медом.