Чізкейк з полуницею

Прикраса столу – барвистий чізкейк з полуницею. Десертні чізкейки з полуницею: гарячого і холодного приготування

Чізкейк з полуницею

Новомодне слово «чізкейк», насправді означає досить добре знайомі з дитинства холодні торти, або, навпаки, варіації на тему сирних запіканок. Звичайно, подібність в чому умовна, але загальні риси добре помітні. Причому не тільки в технології приготування.

Насамперед, вищезазначені страви це просто свято для малечі. Дорослі ласуни знайдуть серед рецептів і такі, які не дуже шкодять фігурі. Ну а господиням вони по душі оригінальністю і можливістю здивувати новим, не побитим десертом.

Чізкейк з полуницею – загальні принципи приготування

• Чізкейки з полуницею можна приготувати на основі (коржі) і без неї. Їх випікають у духовці або готують без випічки, охолоджуючи в холодильнику.

• Кремову масу для чізкейків готують з м’яких сирів, вершкового типу, або сиру, які збивають міксером або віночком. У неї нерідко додають сметану, жирні вершки, шоколадну стружку або яйця. В кремову масу підготовлюваного без випічки десерту обов’язково кладуть желатин.

• Основою для чізкейку може стати пісочний корж із змішаного з маслом пісочного печива, меренга або будь-тонкий бісквітний корж.

• Полуницю нарізають шматочками, пюрируют блендером або перетирають на ситі. Подрібнені ягоди змішують з основною кремовою масою або заливають нею десерт зверху. Часто шматочки ягід викладають на поверхні кремової начинки і після цього заливають змішаним з водою желатином.

• Варіантів і способів приготування багато. Вони можуть стати прекрасним десертом на кожен день, а при необхідності замінити святковий торт.