Смажені пиріжки з повидлом

Смажені пиріжки з повидлом – той самий смак, той самий аромат! Рецепти смажених пиріжків з повидлом з різного тіста

Смажені пиріжки з повидлом

Смажений пиріжок з повидлом – справжнє диво! У ньому все чарівно: солодка начинка, рум’яна кірочка, повітряне тісто. Хтось зможе відмовитися?

Смажені пиріжки з повидлом – загальні принципи приготування

Традиційно смажені пиріжки з солодкими начинками роблять з дріжджового тіста на молоці або на воді. Але завжди можна відступити від правил, тим більше з листкового або сирного тіста вироби виходять нітрохи не гірше. Смачні і швидкі пиріжки можна приготувати з кефіру тесту з розпушувачами. Такий рецепт є нижче.

Повидло для пиріжків можна взяти будь-яку:

• яблучне;

• грушеве;

• сливове;

• вишневе.

Можна взяти суміш різних видів, додати корицю, цедру, ваніль. Але варто пам’ятати, що повидло дуже солодке. Тому не потрібно накладати кожен пиріжок «від душі». Також велика кількість солодкої начинки може призвести до розклеювання шва. Якщо повидло рідке, то можна до нього додати трохи крихт від печива, товчених сухарів, крохмалю. Добре згущує начинку сухий кисіль.

Для смаження пиріжків зазвичай використовується рослинна олія без запаху. Дуже важливо визначити правильну температуру. Якщо розігрітий жир недостатньо, тісто буде його поглинати, вироби вийдуть промасленими і несмачними. Якщо фритюр розігрітий занадто сильно, то пиріжки будуть швидко підгоряти, не встигнувши пропектися всередині.