Швидке тісто на кефірі

Саме швидке тісто на кефірі для пиріжків – зробимо за хвилини! Як робити швидке тісто для піци на кефірі

Швидке тісто на кефірі

Кефірні рецепти приготування тесту вважаються одними з найбільш швидких і доступних. Крім того, вони нескладні і доступні для початківців кулінарів. Нерідко такі рецепти супроводжуються заголовками в стилі «Сільські пиріжки» або «Бабусині секрети». І з цим складно посперечатися.

Напевно, майже кожен може згадати картинку з дитинства – лічені хвилини, а на бабусиному столі миска з горою димлячих, хрустких, шалено смачних пиріжків. І коли тільки бабуся встигала?

Насправді все досить просто… кефірний тісто. У ньому багато в чому секрет приготування швидкої і смачної випічки.

Швидке тісто на кефірі – загальні принципи приготування

• Швидке тісто на кефірі – економний варіант для будь-якої випічки і не тільки для неї. Для її приготування необхідний мінімальний недорогий набір продуктів, завжди наявних будинку. Головні переваги такого тесту в тому, що воно не вимагає довгого вимішування і часу на «расстойку».

• Способів приготування багато і кожен залежить від того, для чого саме воно буде використовуватися. Швидке кефірний тісто замішують для приготування вареників, пельменів, мантів. З нього смажать або печуть пиріжки й великі пироги. Є чимало рецептів підходящих для піци.

• За своєю консистенцією воно може бути рідким, достатньо щільним і не дуже.

• Його замішують тільки на кефірі і борошні або додають певні складові, обумовлені рецептурою.

• Швидке тісто на кефірі можна додавати яйця, сметану, майонез, високоякісне рослинне або вершкове масло. Для пишноти в нього кладуть харчову соду, яку нерідко гасять оцтом. В призначене для пирогів і піци тісто можуть додаватися дріжджі. Їх не потрібно розводити додатково, достатньо лише змішати з кефіром.

• Щоб приготоване з швидкого тесту на кефірі завжди виходило пишним, м’яким і повітряним, слід брати нежирний кефір і перед замісом обов’язково його злегка прогріти.