Риба в горщиках

Риба в горщиках – красиво, ароматно, ефектно! Готуємо рибу в горщиках в духовці за кращими перевіреними рецептами

Риба в горщиках

Горшочек, вари! Вари багато-багато смачної рибки! З овочами, грибами, крупами, перераховувати можна до нескінченності. Страви в горщиках в духовці з рибкою готуються надзвичайно просто, виходять незвичайно смачними, корисними і ароматними. Підбірка кращих рецептів!

Риба в горщиках – загальні принципи приготування

В горщики можна закладати абсолютно будь-яку рибку, але краще без великих кісточок. В ідеалі для страв використовується чисте філе, можна з шкірою. Рибу перед приготуванням нарізають шматочками, можна обсмажити. Але в цьому випадку важливо не перетримати на сковороді. Закладають шматочки в добре прогріту масло і швидко підрум’янюють її з двох сторін, потім перекладають до горщики до інших інгредієнтів.

З чим готують рибу:

• сметана, вершки, сир;

• овочі всіх видів;

• гриби;

• крупи;

• зелень, спеції.

Інгредієнти можуть закладатися в сирому вигляді або після попередньої обробки. Саме від цього залежить точний час приготування. Якщо в горщику запікаються готові продукти, то воно рідко перевищує 25 хвилин. Якщо риба і додаткові інгредієнти закладалися в сирому вигляді, то в духовці страва буде готуватися не менше 30-40 хвилин, але не більше 1 години. Перетримувати страва також не рекомендується.