Що приготувати з вірменського лаваша

Вірменський лаваш – рецепти кращих страв. Що можна приготувати з вірменського лаваша? Рецепти для свят і буднів: просто смачно

Що приготувати з вірменського лаваша

Вірменський лаваш – це воістину геніальний продукт, з якого можна приготувати величезну кількість страв. Солодких, солоних, гострих, швидко організувати обід, вечерю або перекус.

Але головне те, що вони готуються дуже швидко.

Вірменський лаваш поєднується з абсолютно будь-якими продуктами, від м’яса до риби і навіть йогурту.

Він є чудовою альтернативою класичному хлібу, так як не містить дріжджів. Чого б такого приготувати з вірменського лаваша?

Особливості приготування страв з вірменським лавашем

Хороший вірменський лаваш м’який, пружний, не кришиться, при цьому тонкий, має запашні плями на поверхні. Зберігається виріб в целофановому пакеті і боїться свіжого повітря, робить його крихким. Незважаючи на свою невелику вологість, продукт схильний до появи плісняви, яка може утворитися на 4-5 день. Тому при покупці добре огляньте листи через упаковку.

З лаваша готують різні страви:

• закуски;

• другі страви;

• пироги;

• національні страви.

Дуже часто лаваш просто замінює прісне тісто і стає головним інгредієнтом ледачих рецептів. Його начиняють найрізноманітнішими продуктами, але основний смак додають соуси. Лаваші спочатку змащують, потім наповнюють начинкою і згортають. В пирогах і лазаньях можуть використовуватися різні заливки. Часто в страви додають сир, який добре з’єднує інгредієнти в єдине блюдо.