Торт з коржів з консервами – прикраса столу! Соковитий торт з коржів з консервами і овочами, сиром, яйцями, паличками, ікрою

Закусочні торти бувають різні. Тут зібрані дуже цікаві варіанти з консервованою рибою і різними іншими добавками. На виході виходять прекрасні торти, які радують смаком, соковитістю і апетитним виглядом. Вони будуть чудовою прикрасою столу та здивують гостей.

Торт з коржів з консервами – прикраса столу! Соковитий торт з коржів з консервами і овочами, сиром, яйцями, паличками, ікрою

Торт з коржів з консервами – загальні принципи приготування

Збирати торти можна з готових вафельних коржів. Вони відмінно для цього підходять, нижче є парочка таких рецептів, але все ж смачніше всього листковий торт. Можна купити в магазині готові листкові коржі або ж взяти тісто, розкачати і спекти. Нижче буде детально описано, як це краще зробити, щоб не було бульбашок і нічого не кришилося.

Для начинки використовується консервована риба. Це може бути горбуша, тунець, сайра та будь-які інші види. Тільки важливо брати рибу в своєму соку або в маслі, в томатній заливці продукт не годиться.

Що ще може бути:

· сир;

· яйця;

· свіжі і консервовані овочі;

· крабові палички;

· ікра.

Як і в будь-якому святковому салаті, для змазування коржів соус використовується, в основному це багатьма улюблений майонез. Його можна трохи розбавляти сметаною. Закусочні торти завжди прикрашають зверху. Краще всього не робити це відразу, так як продукти підсохнуть, овочі та зелень зів’януть. Краще всього дати коржам просочитися, а прикрасити безпосередньо перед подачею до столу.