Чізкейк без випічки

Чізкейк без випічки – привабливі ласощі. Кращі рецепти чізкейків без випічки з маскарпоне, сиром, шоколадом, «Нутеллою»

Чізкейк без випічки

Хто не любить чізкейк? Тільки той, хто жодного разу не пробував цей приголомшливий десерт!

Спочатку чізкейк готувався тільки з випічкою і основу начинки становив вершковий сир. Але часи змінюються, а разом з ними і рецепти.

Сьогодні можна приготувати чізкейк без випічки і з найрізноманітнішими начинками. Основу крему може становити суміш сиру зі сметаною, згущене молоко, вершки і навіть шоколадна паста «Нутелла».

Чізкейк без випічки – загальні принципи приготування

Основа для десерту робиться з песченья. В основному використовується пісочне, типу «Ювілейного», «До кави», рідше беруть бісквітне, листове, іноді готують з паличками савоярді, призначеними для тірамісу. Печиво подрібнюють в крихту, ніж вона дрібніше і однорідними, тим краще вийде основа. Потім додають розтоплене або просто розм’якшене масло. Також можна покласти какао, ваніль, корицю, подрібнені горіхи. Масу вимішують і викладають в роз’ємну форму.

Для начинки готують спеціальний крем. Він може бути на основі м’якого сиру або інших молочних продуктів. Так як десерт не піддається термічній обробці, не варто в нього класти яйця. Як загусник можна додати желатин, готові шоколадні плитки, вершкове масло. Якщо ж додаються яйця, то крем прогрівають на водяній бані.

Після з’єднання піщаної основи і крему десерт потрібно тримати в холодильнику не менше 3 годин. Чізкейк без випічки виходить досить слабкий, йому не можна довго перебувати в теплі. Прикрашають ласощі на свій розсуд, використовують посипання, ягоди, креми.