Cамса з гарбузом 1

Cамса з гарбузом

Самса з гарбузом – соковиті трикутники! Рецепти узбецької і простий самси з гарбузом з різних видів тіста.

Cамса з гарбузом

Самса – тандирний трикутник з тіста з приголомшливим смаком.

Його можна приготувати вдома і в духовці!

Вийде нітрохи не гірше, якщо все робити за правилами.

Начинки для цього вироби бувають різні, один з популярних східних варіантів – гарбуз. З нею випічка виходить дуже соковитою і ароматною.

Самса з гарбузом – загальні принципи приготування

Тісто для самси готується прісне листкове або полуслоеное. Зазвичай воно замішується на воді з додаванням масла або жиру, можна використовувати маргарин. Тесту обов’язково дають полежати, щоб воно стало більш м’яким і податливим.

Гарбуз в начинку використовується свіжа. Її обчищають, нарізують або натирають, але крупно. Можна взяти заморожену гарбуз. Але в цьому випадку овочу потрібно відтанути, сік віджимається.

Що ще кладуть у фарш:

• спеції;

• цибуля;

• м’ясо або курку;

• картоплю;

• масло, жир.

Начинку завжди можна заправити спеціями на свій смак. Зазвичай використовується перець, сіль, зіра, куркума.

Самса ліпиться у вигляді великих трикутників або конвертів. Якщо використовується покупне листкове тісто, то перед склеюванням обов’язково краю змащуються водою або яйцем. В іншому випадку, під дією пари з начинки, вироби з тіста з низькою вологістю розклеїтися.

Класична самса випікається в тандирі. В домашніх умовах використовується духовка. Вироби розкладають на деко. Великої відстані між ними можна не робити, так як тісто прісне і в розмірах не збільшується.