Салати з буряка з сиром

Дешево – не означає примітивно: салати з буряка з сиром. ТОП простих салатів з буряка з сиром і не тільки

Салати з буряка з сиром

Коли говорять про салати з буряком, на розум відразу приходить пара банальних рецептів, та горезвісна «шуба» з оселедця. Традиції, звичайно, справа чудове, але варто погортати меню європейських закусочних, і примітивний коренеплід починає виглядати дещо в іншому світлі. Дуже люблять комбінувати ці продукти французи і данці, в Австрії так і взагалі можна отримати меню, де на цілу сторінку розписані салати, відрізняються тільки сортом сиру.

Солодкувата, з яскравим кольором буряк відмінно гармонує з овочами і з рибними і м’ясними компонентами. Окрема сторінка – салати з буряка з сирами. Це може бути і твердий «Голландський», і народний «Ковбасний», і вишукана «Фета». Сирами можна урізноманітнити звичний вінегрет і улюблений багатьма салат з буряка з горіхами і часником.

Звичайно ж, існують і окремі рецепти, в яких основними компонентами виступають буряк і сир. А до них на додачу і кальмари і оселедці, гриби, родзинки і горіхи. Словом, приготувати салат з буряка з сиром нескладно, складніше вибрати з безлічі рецептів.