Паста з помідорів на зиму

Паста з помідорів на зиму – універсальна консервація. Як приготувати смачну пасту з помідорів на зиму: густу і пряну

Паста з помідорів на зиму

Паста з помідорів – продукт, який повинен бути присутнім на кожній кухні. Адже томатна паста, приготовлена зі свіжих, добірних продуктів, при додаванні в різні страви, соуси, робить їх ще пахучіше і смачніше.

Паста з помідорів на зиму – загальні принципи приготування

Паста з помідорів на зиму не тільки надає стравам красивий колір і збагачує їхній смак, але і містить масу корисних мікроелементів.

Взагалі, томати на диво добре зберігають всі свої властивості після термічної обробки. А це означає, що паста з помідорів багата залізом, фосфором, магнієм, цинком, нікелем та іншими речовинами. Також до її складу входять вітаміни групи В, А, С і Е.

І хоча, сьогодні на прилавках, вибір паст з помідорів величезний, ознайомившись зі складом, усвідомлюєш, що навряд чи вона несе в собі стільки користі, скільки хотілося б. Тому готувати пасту з помідорів на зиму краще в домашніх умовах, тим більше це не так складно і довго.

До складу домашньої томатної пасти крім помідорів обов’язково входить сіль. Інші інгредієнти можна брати в залежності від того, яку саме пасту ви хочете отримати: солодкий, гострий, з прянощами або зеленню. Як завжди буває в кулінарії, простір для фантазії необмежений. Ми пропонуємо вам найкращі рецепти, перевірені часом, а доповнювати їх інгредієнтами або чітко слідувати рецептурою – вирішувати вам.