Смачні салати на швидку руку

Смачні салати на швидку руку: просто – не значить «примітивно»! Швидко накриваємо стіл смачними салатами на швидку руку

Смачні салати на швидку руку

Салати, по суті своїй, страви легкі в приготуванні, і для шлунку, тим не менше навіть, серед них зустрічаються рецепти, які вимагають неабиякої вправності і забирають чимало часу на попередню підготовку продуктів.

Ми ж спробуємо вибрати закуски, які не зажадають ні делікатесних продуктів, ні складних кухонних пристосувань, так і процес приготування займе від сили півгодини.

Смачні салати на швидку руку – загальні принципи приготування

• З найпростіших і в той же час доступних продуктів можна буквально «на льоту» наготувати дуже смачних і абсолютно несхожих салатів, і зовсім не потрібно мати особливих навичок і багатого кулінарного досвіду.

• Достатньо озброїтися найпростішим кухонним інвентарем – обробною дошкою, ножем або терткою, ємністю, в якій будете змішувати салат, або викладати його пошарово.

• Для приготування деяких салатів з наступним рецептами додатково може знадобитися невелика каструлька, в якій буде отвариваться м’ясо курки, яйця. Маленька товстостінна або покрита антипригарним покриттям сковорідка – для обсмажування морквини і друшляк – для обсушування окремих інгредієнтів від маринаду.

• Продукти в більшості випадків беруться вже в готовому вигляді. Але якщо побажаєте приготувати м’ясний салат – вибирайте куряче філе, на його відварювання буде потрібно не більше 20 хвилин, а в цей час можна буде підготувати інші складові салату.

• Підібрані рецепти самих простих і оригінальних смачних салатів на швидку руку, на їх приготування потрібно від п’ятнадцяти хвилин до півгодини. І тим не менше такі салати гідно доповнять меню будь-якого святкового і повсякденного столу.