Нежирні супи

Приготування нежирних супів – рецепти з різних продуктів на різні порції. Нежирні супи: овочеві, рибні, з галушками

Нежирні супи

Нежирні супи, вони ж «пісні», як випливає з самої назви, – одне з найбільш визнаних блюд в дієті людей, які дотримуються православні релігійні канони.

У той же час, їх часто призначають пацієнтам з порушеннями роботи внутрішніх органів і при низькокалорійних дієтах.

На відміну від, наприклад, салатів, супи містять велику кількість рідини і завдяки цьому благотворно впливають на організм, не викликаючи відчуття тяжкості в шлунку, але забезпечуючи людини необхідними йому вітамінами, живильними і мікроелементами.

Різноманітність нежирних супів – рецепти обчислюються десятками, дозволяє підібрати їх на самий вимогливий смак.

Нежирні супи – загальні принципи приготування

• Нежирні супи не готуються на концентрованих жирних бульйонах, їх варять на воді, бульйоні з маложирной морської риби або овочевих відварах. В особливих випадках, якщо такий суп готується не в пост або в його певні дні, можна зварити бульйон з пісної телятини або курячої грудки.

• Для приготування нежирних супів підбирають продукти, що містять багато білка, вуглеводів, вітамінів та корисних макро – і мікроелементів. Такі як гриби, крупи, бобові, зокрема квасоля, і всілякі овочі, які можна придбати в будь-який час року як в свіжому, так і замороженому вигляді.

• Засмажку готують з мінімальним вмістом пісних жирів (очищеного масла соняшника) або припускають овочі в рідкій основної частини (бульйоні, відварі), також додавши трохи жиру.

• Щоб нежирні пісні супи виходили смачними, їх приправляють для посилення смаку різними прянощами і додають багато зелені.