М’ясо з овочами в горщиках

М’ясо з овочами в горщиках – готуємо із задоволенням і на здоров’я. Рецепти м’яса з овочами в горщиках

Мясо з овочами в горщиках

Овочі з м’ясом – ідеальне поєднання продуктів. Страви в горщиках – нестаріюча класика світової кулінарії. Керамічна і глиняний посуд залишається в побуті, не тільки для створення певного стилю, але і як спосіб збереження максимальної користі продуктів, враховуючи екологічні та інші корисні властивості матеріалу, з якого вона виготовлена. З таким твердженням погодяться і досвідчені кулінари, і дієтологи, і гурмани.

Дієтологи рекомендують вживати м’ясо з овочами, грунтуючись на знаннях біохімічних властивостей продуктів і особливості травлення: овочі сприяють кращому засвоєнню тваринного білка, а теплова обробка в глиняному посуді в духовці дозволяє краще зберегти цінні вітаміни, що містяться в продуктах рослинного походження.

Справжні професіонали вміють приготувати будь-яку страву з наявних під рукою двох або трьох продуктів, і навіть створити кулінарний шедевр. Варіантів складання страви з усіх існуючих видів м’яса в поєднанні з різними овочами стільки, що їх неможливо систематизувати і перерахувати. Теплова обробка м’яса з овочами в горщиках є додатковим способом розширення смакового діапазону та асортименту страв. Глиняний посуд – природний матеріал, що дозволяє підкреслити натуральні властивості кожного компонента.

Залишається тільки підібрати відповідний рецепт, для точного відтворення або творчої імпровізації, а заодно переконатися в умінні правильно поводитися з глиняним посудом, освіжити в пам’яті теоретичні знання про особливості технологічного процесу, закріпивши їх на практиці.