Лечо з томатною пастою

Готуємо лечо з томатною пастою : просте або вишукане? Кращі варіанти, покрокові рецепти лечо з томатної пасти і овочів

Лечо з томатною пастою

Лечо з томатом часто готують для подальшого консервування. Це – відмінний варіант пізньої консервації. Але лечо можна готувати і невеликими порціями, страва виконує функцію соусу до різних гарнірів, м’яса, або окремого страви.

Головне – додати потрібну кількість томатної пасти. Без неї лечо не буде мати насичений смак і красивий колір. А інші інгредієнти можуть бути якими завгодно. Використовувати для страви слід свіжі овочі і велика кількість томатної пасти.

Лечо з томатною пастою – загальні принципи приготування

Як можна судити з назви, основний інгредієнт у лечо – це, власне, томатна паста. Саме по собі лечо являє собою томатний соус з консистенцією трохи густіше супу. Крім томата в нього можна додавати практично будь-які овочі. А ще – відварений рис або квасоля. Більшість рецептів настільки прості, що приготувати їх зможе навіть початківець кулінар. Зате насичений смак і аромат з лишком виправдовує час, витрачений на приготування.

Багато рецепти готуються з пасерування з цибулі та інших овочів. Даний прийом дозволяє домогтися гарного кольору лечо, а також – яскравого смаку. У наведених нижче рецептах буде зазначено кількість продуктів для невеликих порцій. Якщо ви бажаєте консервувати лечо, його слід розливати в стерилізовані банки ще гарячим. Також перед консервуванням страву слід гасити на півгодини довше, ніж зазначено в рецептах.