Манник з родзинками

Манник з родзинками – випічка замість каші! Кращі рецепти класичних і незвичайних манников з родзинками на кефірі, молоці, сметані

Манник з родзинками

Манну кашу люблять далеко не всі. Але зате від шматочка пирога відмовитися ніхто не зможе. Особливо, якщо манник з родзинками! Рецепти простий, але смачної випічки з найбільш доступних інгредієнтів.

Манник з родзинками – загальні принципи приготування

Манка не вимагає попередньої підготовки. Крупа використовується в сухому вигляді, відмірюють потрібно по рецептурі кількість і з’єднують з рідиною. В основному використовують молочні продукти. У пісному варіанті для пирога використовують соки, компоти, відвари. Манку завжди наполягають для набухання перед додаванням інших інгредієнтів. В іншому випадку пиріг не вийде таким ніжним і розсипчастим.

Що додають ще:

• цукор;

• яйця;

• розпушувачі;

• борошно.

Родзинки закладають в кінці. Щоб виноградин було багато і вони дійсно стали наповненням пирога, продукт розмочують у гарячій воді. Не можна використовувати окріп. Після набухання родзинки віджимають. Якщо є час, то можна підсушити. Випікають манники в мультиварках і в духовках. Зазвичай на це йде від 30 до 50 хвилин, в залежності від рецепту. В мультиварці приготування пирога займе повний цикл 50-60 хвилин.