Банановий квас

Банановий квас із шкірки і м’якоті: смачний і корисний. Як приготувати квас з бананових шкурок за Болотовим

Банановий квас

Готувати смачний підбадьорливий квас можна практично з будь-якого харчового продукту. Дуже смачний банановий квас, який можна настояти і на солодкої м’якоті, і на шкірках від бананів. Більш того, академік Болотов запропонував диво-рецепт напою на шкірках від банана, який вважається цілющим.

Квас з бананових шкурок по Болотову містить найважливіший для організму гормон триптофан, який здатний виводити шлаки. Напій в народній медицині вважається потужним засобом профілактики онкологічних захворювань, зміцнення імунітету, зцілення шлункових хвороб. У звичайному житті його використовують як звичайний хлібний квас, втамовуючи спрагу або заправляючи окрошку.

Банановий квас – загальні принципи приготування

Готують банановий квас так само, як будь-який інший вид цього напою: подрібнені інгредієнти змішують з закисляющим компонентом (сироваткою, дріжджами, сметаною тощо) і заливають водою.

Для приготування бананового квасу використовуються додаткові інгредієнти: скоринки від апельсинів, лимонів, житні сухарі, чайна заварка або кави. Це робиться для поліпшення аромату і зовнішнього вигляду готового продукту.

Класичний цілюще квас з бананових шкурок по Болотову готується на домашній сметані жирністю не вище 15%. Якщо її немає, підійде і магазинний продукт. Воду беруть очищену або прокип’ячену та відстояну. Можна використовувати джерельну.

Що стосується бананових шкурок, то вони повинні бути жовтого або зеленуватого кольору, але обов’язково без гнилі, чорних плям. Оскільки при транспортуванні фрукти обробляються хімічними розчинами і воском, перед вживанням їх з зовнішньої сторони обов’язково миють щіткою з додаванням засобу для миття посуду і промивають великою кількістю гарячої води.

Оскільки в процесі приготування болотовского квасу на поверхні з’являється пліснявий грибок, зручніше всього використовувати пластикові пляшки або скляні банки для настоювання. Так площа утворення цвілі виходить мінімальної, а проціджувати квас буде простіше. Та й місця така тара займає менше. Це важливо, так як «гуляти» напій повинен не менше двох-трьох тижнів.

Основа для живлення молочно-кислих бактерій – цукор. Тому після першого зливання в отриману закваску потрібно додавати трохи цукру і знову заливати водою. Використовувати першу закваску можна протягом кількох тижнів, а то й місяці.