Банановий квас

Банановий квас із шкірки і м’якоті: смачний і корисний. Як приготувати квас з бананових шкурок за Болотовим

Банановий квас

Готувати смачний підбадьорливий квас можна практично з будь-якого харчового продукту. Дуже смачний банановий квас, який можна настояти і на солодкої м’якоті, і на шкірках від бананів. Більш того, академік Болотов запропонував диво-рецепт напою на шкірках від банана, який вважається цілющим.

Квас з бананових шкурок по Болотову містить найважливіший для організму гормон триптофан, який здатний виводити шлаки. Напій в народній медицині вважається потужним засобом профілактики онкологічних захворювань, зміцнення імунітету, зцілення шлункових хвороб. У звичайному житті його використовують як звичайний хлібний квас, втамовуючи спрагу або заправляючи окрошку.

Банановий квас – загальні принципи приготування

Готують банановий квас так само, як будь-який інший вид цього напою: подрібнені інгредієнти змішують з закисляющим компонентом (сироваткою, дріжджами, сметаною тощо) і заливають водою.

Для приготування бананового квасу використовуються додаткові інгредієнти: скоринки від апельсинів, лимонів, житні сухарі, чайна заварка або кави. Це робиться для поліпшення аромату і зовнішнього вигляду готового продукту.

Класичний цілюще квас з бананових шкурок по Болотову готується на домашній сметані жирністю не вище 15%. Якщо її немає, підійде і магазинний продукт. Воду беруть очищену або прокип’ячену та відстояну. Можна використовувати джерельну.

Ще смачненьке:  Кисіль з геркулесу

Що стосується бананових шкурок, то вони повинні бути жовтого або зеленуватого кольору, але обов’язково без гнилі, чорних плям. Оскільки при транспортуванні фрукти обробляються хімічними розчинами і воском, перед вживанням їх з зовнішньої сторони обов’язково миють щіткою з додаванням засобу для миття посуду і промивають великою кількістю гарячої води.

Оскільки в процесі приготування болотовского квасу на поверхні з’являється пліснявий грибок, зручніше всього використовувати пластикові пляшки або скляні банки для настоювання. Так площа утворення цвілі виходить мінімальної, а проціджувати квас буде простіше. Та й місця така тара займає менше. Це важливо, так як «гуляти» напій повинен не менше двох-трьох тижнів.

Основа для живлення молочно-кислих бактерій – цукор. Тому після першого зливання в отриману закваску потрібно додавати трохи цукру і знову заливати водою. Використовувати першу закваску можна протягом кількох тижнів, а то й місяці.