Маффіни на молоці

Мафіни на молоці – сподобаються йому, тобі і мені! Рецепти дивовижних маффінів на молоці з шоколадом, горіхами, бананами, яблуками, вишнями

Маффіни на молоці

Мафіни – це дуже цікаві борошняні вироби. Незважаючи на схожість, їх не треба плутати з кексами. Технологія замісу і випічки відрізняється.

Якщо кексовое тісто можна вилити в загальну форму, приготувати великий пиріг, при подачі порізати шматочками, то з мафінами це зробити не вийде. Вони завжди дрібні, красиві і акуратні.

Мафіни на молоці – загальні принципи приготування

Молочне тісто для мафінів відрізняється легкістю, простотою приготування. На відміну від класичних кексів, цукру в мафіни додають менше. Борошно переважно використовується пшеничне, інші види зустрічаються в тесті дуже рідко. Також при замісі додають яйця, обов’язково засипаються розпушувачі.

Чим можна урізноманітнити смак:

• фрукти і ягоди;

• сухофрукти;

• шоколад;

• горіхи.

Для аромату в тісто може додаватися ваніль, різноманітні прянощі. Маса ретельно розмішується, розкладається в маленькі формочки. Вони можуть бути паперовими або силіконовими. Обсяг тесту зазвичай не перевищує 2/3 чашки.

Випікаються мафіни з молочного тесту при 180-190 градусах. В середньому час від 15 до 25 хвилин. Але потрібно завжди орієнтуватися на можливості духовки і розмір виробів. Краще додатково зробити прокол зубочисткою, перевірити готовність.