Листкова самса – ситно, соковито і неймовірно смачно! Готуємо справжню домашню самсу з листкового тіста в духовці

Самса – трикутник з приголомшливою начинкою, який зазвичай готується в тандирі. Але так як цей предмет є далеко не в кожному дворі і навіть місті, все частіше випічка проводиться в духовці. В ній самса теж відмінно виходить, особливо при використанні приголомшливо ніжного і м’якого листкового тіста. Тут найцікавіші варіанти з різними овочевими та м’ясними начинками.

Листкова самса – ситно, соковито і неймовірно смачно! Готуємо справжню домашню самсу з листкового тіста в духовці

Листкова самса – загальні принципи приготування

Листкове тісто готується не дуже складно, існує безліч домашніх рецептів, один з варіантів наведено трохи нижче. Але потрібно чимало часу, щоб втілити його в життя. Саме тому багато господинь вважають за краще робити самсу з купленого тесту. Можна взяти дріжджовий або прісний продукт на свій розсуд. Тесту потрібно буде трохи полежати і відтанути, після чого приступають до формування виробів з начинкою.

Що використовують для фаршу:

· м’ясо або птицю;

· цибуля та інші овочі;

· спеції;

· сало або курдючний жир.

Якщо використовується покупне тісто, ліпити з нього саме трикутники складно, доведеться спочатку вирізати гуртки, що неминуче призведе до появи відходів. Тому вдома можна робити просто конвертики. Їх легко ліпити з розрізаного на квадрати пласта. Що стосується розміру, то тут теж немає чітких правил. Самса буваємо маленька чи велика, робимо на свій розсуд. Але вироби повинні бути схожими між собою, тоді випічка пройде рівномірно. У духовці самсу готують при 200 градусах.