Фруктовий торт без випічки

Фруктовий торт без випічки – чудовий легкий десерт! Рецепти простих фруктових тортів без випічки з печивом, крекерами, зефіром і желе

Фруктовий торт без випічки

Фруктові торти – нескладні у приготуванні, легкі та соковиті. Праці потрібно мінімум, зате варіацій, завдяки різним фруктів, просто не злічити. У будь-якому з підібраних рецептів сміливо замінюйте фрукти іншими, комбінуйте їх з ягодами, словом – творіть, а результат гарантований!

Загальні принципи приготування фруктових тортів без випічки

• Такі торти готують з галетним і пісочним печивом, крекерами, зефіром та фабричними бісквітними коржами. Вони досить просто і легко збираються.

• Торти формують у формах або відразу на сервировочном блюді за допомогою кільця від рознімної форми. Для складання десерту з квадратного печива, яке використовується для імітації коржів, ніяких додаткових пристроїв не вимагається.

• Кремовою основою фруктового торта, готується без випічки, може бути сметана або сир. Кисломолочні продукти підсолоджують цукром у вигляді піску або пудри, після чого збивають до пишноти. Для згущення маси може знадобитися желатин або спеціальний загусник.

• Фрукти можна брати як свіжі, так і консервовані. Ними перешаровують крем, шматочки м’якоті перемішують з основною масою або викладають на поверхні торта, після чого заливають желе.

• Свіжі плоди не повинні бути перезрілим, консервовані перед використанням ретельно просушують від сиропу. Зайва волога завадить згущення основної маси, навіть якщо в неї покласти загусник. Крім того, перезрілі плоди складно акуратно нарізати, так як їх м’якоть буде розповзатися.

• Фруктові торти без випічки готуються просто, але потребують часу на просочення, а в більшості випадків і на охолодження. Такий десерт краще готувати заздалегідь, щоб усі його верстви або основна маса добре застигли, а в окремих випадках встигли просочитися.