Торт медовий на водяній бані

Торт медовий на водяній бані – сама ніжність! Рецепти ароматних, просочених, смачних медових тортів на водяній бані

Торт медовий на водяній бані

Хто не знає медовик? Найпопулярніший торт, який готують у всіх кондитерських і продають повсюдно. Чому б його не зробити вдома? Всього-то й потрібно: трохи продуктів і лазня, але не проста, а водяна. Про все по порядку!

Торт медовий на водяній бані – загальні принципи приготування

Водяна баня – особливий спосіб прогрівання продуктів, який відрізняється делікатністю. Солодка суміш не пригорить, не прилипне до стінок посуду і вийде саме такою, яка потрібна. Баню використовують для кремів, тіста, глазурі. Вона активно використовується для приготування медівника, практично всі відомі рецепти вимагають делікатного підігріву.

Основні правила приготування:

• Всі інгредієнти для торта потрібно робити, важливо дотримуватися пропорцію, але якщо тісто виходить слабке, борошна можна насипати більше. Вологість у продуктів буває різна.

• Прогрівання медової маси повинно проводитися під контролем. Якщо перетримати, тісто буде темним, а десерт з гірчинкою.

• Коржі можна працювати відразу на застеленому деку. Потім до пласту прикладається кришка від каструлі. Тільки вибираємо гурток відповідного діаметру, все зайве обрізається. Або розкачати і обрізати на столі, а потім переносити корж на лист, намотавши на качалку.

• Перед випічкою коржі потрібно наколоти виделкою, так можна уникнути повітряних бульбашок і торт буде рівніше.

• Випікають медівники зазвичай в духовці при 180, тонким коржам достатньо 2-3 хвилин. Тому важливо від печі не відходити, інакше запросто можна спалити корж.

• Крем для медових тортів можна використовувати будь-який, але він не повинен бути масляним. В іншому випадку просочуватися коржі будуть погано, десерт залишиться сухою.

Медові торти вимагають час для просочення. Відразу після змащення коржі будуть сухі. Краще всього готувати десерт напередодні або дати постояти в холодильнику мінімум 6 годин.