Котлети з рибного фаршу

Котлети з рибного фаршу – економно і смачно! Приготування котлет з рибного фаршу з манкою, картоплею, салом, рисом, сиром

Котлети з рибного фаршу

Рибні котлети нічим не гірше м’ясних, особливо якщо їх правильно приготувати.

Вони також поєднуються з будь-якими гарнірами, підходять для других страв і бутербродів.

Але обходяться набагато дешевше.

Адже зробити соковиті, ніжні і дуже ароматні котлетки можна навіть нудною і простий рибки.

Не вірите?

Котлети з рибного фаршу – основні принципи приготування

Для котлет використовують філе будь-якої морської або річкової риби. Бажано вибирати не кістляві види, щоб спростити і прискорити приготування. Можна купити вже готовий фарш, це скоротить час приготування. Але якщо продукт заморожений, то при відтаванні втратить частину вологи, що вплине на соковитість страви.

Котлетки з рибного фаршу не завжди виходять соковитими і смачними. І все тому, що вони вимагають особливого підходу. Маса часто виходить слабкою, але для згущення не можна бездумно сипати борошно або крохмаль. Від цього виробу стануть сухими і гумовими. Навіть якщо рибний фарш достатньо рідкий, є багато способів виправити ситуацію, але з додаванням правильних продуктів.

Що можна додати:

• крупи;

• овочі;

• зелень;

• сир;

• сало, масло, жири.

Для скріплення маси зазвичай додають яйце. Фарш добре вимішати, а щоб вироби виходили красивіше, відбити об стіл. Котлетки ліплять круглої або овальної форми. Перед смаженням обвалюють в паніровці: борошні, сухарях, висівках. Також їх можна запікати в духовці, що прискорює процес приготування страви і підвищує його користь.