Чорнослив фарширований горіхами

Чорнослив фарширований горіхами – закуска або десерт? Кращі рецепти чорносливу, фаршированого волоськими горіхами

Чорнослив фарширований горіхами

Чорнослив і волоський горіх зустрічаються в багатьох стравах, салатах, закусках. З цього дуету можна приготувати багато всього смачного і не тільки десерти. Спробуємо?

Чорнослив фарширований горіхами – загальні принципи приготування

Для фарширування вибирають великий чорнослив без кісточок. Зазвичай сухофрукти замочують на деякий час, щоб вони розм’якли, збільшилися в розмірі. Потім основний продукт потрібно віджати, підсушити, наповнити начинкою.

Способи фарширування чорносливу:

1. Дірочку, через яку виймалася кісточка, розтягують пальцем, набивають нутро начинкою.

2. З боку дірочки роблять гострим ножем невеликі надрізи, набивають чорнослив начинкою з верхом, сухофрукти виглядають маленькими «діжечками».

3. Чорнослив розрізають на дві частини, але не до самого кінця. Закладають всередину начинку. Чорнослив схожий на прочинені черепашки мідії.

Іноді у чорнослив просто засовують шматочок горішка, зверху заливають соусами або кремом. Спосіб фарширування залежить від вибраного рецепту, бажаної кількості начинки, розміру чорносливу.

Ядра горіхів для начинки використовують цілком або рубають, подрібнюють в крихту. Їх Часто змішують з іншими продуктами: сиром, яйцями, часником, сиром, зеленню. Покращують смак спеції. В начинку можна додавати м’ясні продукти, гриби, курка, але в невеликій кількості. В десертах використовують креми на основі сметани та збитих вершків, соуси додають цукор, ваніль, можуть використовуватися інші фрукти.