Варення з яблук з апельсином на зиму

Варення з яблук з апельсином на зиму: чим побалувати близьких? Правила приготування яблучного варення з апельсином на зиму – прозорі рецепти

Варення з яблук з апельсином на зиму

В англійській мові є слово «джем» – фруктовий десерт з цілих і перетертих плодів з цукром.

Але також є в цій мові і слово «Varenye», що вказує відразу на два факти – старовинні російські рецепти десертів не тільки готувалися за особливою технологією, але і були дуже «шановними», по-своєму, унікальними солодощами при дворі англійських монархів, саме слово «варення» увійшло в англійську мову, як запозичене.

Фруктові десерти, подібні варенню, поширені у світовій кулінарії.

Це – джем, кандир, конфітюр, чатні, смоква, каєм.

Якщо зустрінете ці слова на просторах інтернету – мова йде про різновиди варення.

Але тільки в російському варіанті цей десерт готується за особливою технологією, яка не властива іншим національним кухням. Розглянемо її на прикладі варення з яблук з апельсином на зиму, найпоширенішого тропічного цитрусового плоду і справді «народного» фрукта помірних широт.

З точки зору харчової цінності апельсин і яблуко не поступаються один одному за змістом вітамінів, органічних кислот і мінеральних речовин.

Поєднання соковитої м’якоті «китайського яблука» (ньому. Apfelsine) і яблука, з щільною м’якоттю, виглядає трохи незвично, але цікаво – такий контраст дуже гармонійний: яскраво виражений аромат апельсинової цедри не суперечить цілком нейтрального яблучного смаку.